Gięcie rur Sosnowiec

Zwijanie i obróbka rur w Sosnowcu

POL-PROD GIĘCIE RUR i PROFILI

+48 668 530 383 (dotknij i zadzwoń)

zapytania ofertowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zapraszamy klientów z Sosnowca do składania zapytań ofertowych na wykonywanie usług zwijania i obróbki rur, gięcia łuków z rur stalowych oraz walcowania profili stalowych. Niewątpliwym atutem przy podejmowaniu współpracy jest odległość pomiędzy Sosnowcem a siedzibą naszej firmy w Mysłowicach. 
Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji z rejonu Śląska jest wieloletnie funkcjonowanie na rynku oraz szerokie kontakty wśród regionalnych hurtowników – dzięki temu zyskujemy niższe ceny wyrobu materiałów, a w ślad za tym – również naszym klientom możemy oferować niższe ceny świadczonych przez nas usług gięcia rur i profili. Poza konkurencyjną ceną gwarantujemy również naszym klientom korzystanie ze sprawdzonych rozwiązań i technologii, wynikające z wieloletniego doświadczenia. Kolejne atuty dla naszych klientów to stosowanie przez nas zaawansowanych technik gięcia rur na zimno, a także współpraca ze specjalistami, którzy tworzą nasz zespół. Zapraszamy do kontaktu klientów z Sosnowca i okolic.

 

Gięcie rur Sosnowiec