Gięcie rur Gdańsk Pomorskie

Gięcie rur nierdzewnych i stalowych w Gdańsku.

POL-PROD GIĘCIE RUR i PROFILI

+48 668 530 383 (dotknij i zadzwoń)

zapytania ofertowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witamy na naszej stronie klientów z Województwa Pomorskiego i na wstępie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą cenową. Produkujemy elementy z giętych rur dla firm z całej Polski w tym Gdańska. Czas przejazdu z Gdańska (np. spod Fontanny Neptuna) do naszej firmy zajmuje 5 godzin autostradą, co jest usprawnieniem podczas ustaleń technologicznych z Państwa specjalistami. Wykonane elementy gięte przewożone są przez firmy kurierskie w związku z czym kilometry nie mają znaczenia. Wykorzystujemy bieżące sposoby kontaktu - np. wideokonferencja. Pomagamy naszym klientom poprzez poradę technologiczną - możemy unowocześnić Państwa rozwiązania w celu zoptymalizowania kosztów produkcji (np. niższe zużycie stali).

Jednym z głównych plusów firmy POL-PROD, dzięki któremu wyprzedzamy konkurencję z Województwa Pomorskiego jest duże skupienie magazynów stali na Śląsku, dzięki czemu oferujemy niskie ceny wykonania elementów giętych.

Dzięki atrakcyjnej ofercie gięcia profili i rur stalowych możemy świadczyć usługi dla klientów z Gdańska.

 

 gięcie rur Gdańsk