Gięcie rur Śląsk Katowice

Gięcie rur Śląsk Katowice

POL-PROD GIĘCIE RUR i PROFILI

+48 668 530 383 (dotknij i zadzwoń)

zapytania ofertowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zapraszamy do współpracy i zapytań ofertowych przedsiębiorców i klientów detalicznych z Katowic i całego województwa śląskiego. Specjalizujemy się w gięciu rur stalowych, gięciu profili prostokątnych zamkniętych ze stali czarnej, a także gięciu rur aluminiowych i nierdzewnych.

 

Naszym niewątpliwym atutem na tle konkurencji z całego kraju jest dogodna lokalizacja naszej firmy. Siedziba Pol-Prod znajduje się na terenie Śląska, gdzie występuje duże zagęszczenie hurtowni stali, co umożliwia oferowanie naszym klientom bardzo konkurencyjnych cen przy realizacji usługi gięcia rur i profili. 

Wyróżniamy się również na tle konkurencji z rejonu Śląska: wieloletnie funkcjonowanie na rynku oraz obszerna baza hurtowników to elementy, dzięki którym dysponujemy niższą ceną wyrobu materiałów, a tym samym niższą ceną świadczonych przez nas usług gięcia rur i profili.
Podejmując z nami współpracę zyskujesz gwarancję korzystnej ceny, ale także szereg innych korzyści, takich jak:
- wysoka jakość wykonywanych usług wynikająca z wieloletniego doświadczenia i sprawdzonych sposobów działania
- usługi wykonywane zaawansowaną techniką gięcia rur na zimno
- współpraca na najwyższym poziomie – nasz zespół tworzą specjaliści z bogatym doświadczeniem zawodowym, co gwarantuje bezpieczny i trwały efekt wykonywanej usługi
- obsługa klienta na najwyższym poziomie: zapraszamy do kontaktu bezpośredniego lub za pośrednictwem komunikatorów typu Skype – w czasie wideokonferencji będziemy w stanie omówić wszystkie istotne warunki współpracy
- profesjonalne doradztwo wykształconych i doświadczonych pracowników w zakresie gięcia rur stalowych i nierdzewnych.
- dojazd z Katowic 10 min.

Zapraszamy do kontaktu.

Gięcie rur Śląsk Katowice