Gięcie rur Bielsko-Biała

Gięcie rur stalowych: Bielsko-Biała

POL-PROD GIĘCIE RUR i PROFILI

+48 668 530 383 (dotknij i zadzwoń)

zapytania ofertowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub osobą indywidualną i działasz na terenie Bielsko-Białej – zapraszamy Cię do współpracy. Zrealizujemy dla Ciebie usługi z zakresu gięcia rur stalowych oraz gięcia profili prostokątnych zamkniętych ze stali czarnej, gięcia rur nierdzewnych oraz gięcia rur aluminiowych. Ponadto klientom z Bielsko-Białej zainteresowanym kompleksową usługą oferujemy współpracę od momentu zakupu rur, poprzez transport, gięcie rur i ich cynkowanie.

Spośród wielu firm działających w naszej branży wyróżniają nas bardzo konkurencyjne ceny, jakość wykonywanych usług, wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do każdego klienta.
Świadczymy również usługi doradztwa w zakresie porad technologicznych. Dzięki takim konsultacjom rzucamy nowe światło na dotychczasowo stosowane rozwiązania w twojej firmie, wskazujemy w jaki sposób możesz zoptymalizować koszty produkcji, np. poprzez niższe zużycie stali. Poprzez porady i sugestie dotyczące zmian twojego projektu zoptymalizujesz koszty, a twoja produkcja stanie się bardziej opłacalna.

Fakt, iż siedziba naszej firmy mieści się w obrębie tego samego województwa, co Twoja firma, to dodatkowy atut. Łącząca nas odległość ok 60 km to zaledwie godzina podróży, dzięki czemu nie tracisz czasu na całodniowy wyjazd do usługodawcy w celu ustalenia czy doprecyzowania warunków współpracy. Największą wartość stanowią dla nas klienci i ich zadowolenie ze współpracy z nami w zakresie gięcia rur oraz profili prostokątnych.
Wyróżniamy się również na tle konkurencji z rejonu Śląska: nasza wieloletnia obecność na rynku, która zaowocowała szeroko rozbudowaną siecią kontrahentów, w tym również obszerną bazą hurtowników, to czynniki umożliwiające nam oferowanie konkurencyjnych cen, wynikających z niższej ceny wyrobu materiałów, a tym samym niższą ceną świadczonych przez nas usług gięcia rur i profili.

Aby każdy nasz klient był zadowolone ze współpracy, nie tylko ze względu na cenę, wciąż dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać wysoki poziom świadczonych usług. W tym celu ogromną wagę przykładamy do poniższych czynników:
- Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań i technologii, bazując na latach naszej pracy, doświadczeń i wniosków.
- Stosujemy zaawansowane technik gięcia rur na zimno.
- Zatrudniamy fachowców i specjalistów w swojej dziedzinie.
- Ważna jest dla nas współpraca z klientem na każdym etapie realizacji usługi – od zakupu rur, poprzez transport, gięcie rur i ich cynkowanie – w przypadku usług kompleksowych.
- Bezpieczeństwo i efekt wykonywanych przez nas usług gięcia rur to efekt naszego pełnego zaangażowania w realizacje usługi, doświadczenia zawodowego oraz specjalistycznej wiedzy, jaką operujemy.
- Koncentrujemy swoje działania wokół obsługi klienta na wysokim poziomie. Szanując czas Kleinertów oferujemy nie tylko bezpośrednie konsultacje i rozmowy, ale też możliwość wideokonferencji przy wykorzystaniu komunikatorów społecznościowych (np. konferencja via Skype).
Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie w zakresie gięcia rur, gięcia profili prostokątnych oraz walcowania rur, profili i kształtowników.
Bielsko-Biała zapraszamy do kontaktu.

 

 gięcie rur Bielsko-Biała